GERİ

Ekibimiz - SOSYAL MEDYA

Murtaza KARANFİL
Murtaza KARANFİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Bülent BİLGİN
Bülent BİLGİN YÖNETİM KURULU ÜYESİ bülent@karanfilgroup.com +90 536 075 19 15
İbrahim KÖK
İbrahim KÖK YÖNETİM KURULU ÜYESİ ibrahim@karanfilgroup.com +90 532 384 63 65

Y.K BAŞKAN ASİSTANI

Aslıhan TEK
Aslıhan TEK Y.K. BAŞKAN ASİSTANI aslihan@karanfilgroup.com +90 539 598 97 37

MUHASEBE

Saniye SOLMAZ
Saniye SOLMAZ MUHASEBE MÜDÜRÜ saniye@karanfilgroup.com 444 0 576
Şeref ÇAĞDAŞ
Şeref ÇAĞDAŞ MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCISI seref@karanfilgroup.com +90 536 075 19 22
Gülcan KARANFİL
Gülcan KARANFİL CARİ İŞLEMLER gulcan@karanfilgroup.com +90 539 598 97 34
Kıyam SAYLIK
Kıyam SAYLIK CARİ İŞLEMLER kıyam@karanfilgroup.com
Burak GÜN
Burak GÜN CARİ İŞLEMLER burak@karanfilgroup.com
Ayşe YENİBAYRAK
Ayşe YENİBAYRAK MUHASEBE İŞLEMLERİ ayse@karanfilgroup.com
Murat TOSUN
Murat TOSUN MUHASEBE İŞLEMLERİ murat@karanfilgroup.com
Oğuz YAŞAR
Oğuz YAŞAR MUHASEBE İŞLEMLERİ oguz@karanfilgroup.com
Umut TOSUN
Umut TOSUN MUHASEBE İŞLEMLERİ umut@kranafilgroup.com
Merve HACIHALİLOĞLU
Merve HACIHALİLOĞLU MUHASEBE İŞLEMLERİ merve@karanfilgroup.com
Hakim DOĞAN
Hakim DOĞAN SUPERVİSOR hakim@karanfilgroup.com
Mehmet ŞAHİN
Mehmet ŞAHİN SUPERVİSOR mehmetsahin@karanfilgroup.com
Şermin DOĞAN
Şermin DOĞAN STAJYER sermin@karanfilgroup.com

SATIŞ ve PAZARLAMA

Kenan IŞIKER
Kenan IŞIKER SATIŞ ve PAZARLAMA MÜDÜRÜ kenan@karanfilgroup.com +90 536 075 19 11
İbrahim ULUĞTEKİN
İbrahim ULUĞTEKİN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ibrahimulugtekin@karanfilgroup.com +90 536 075 19 10
Abdulselam ANİS
Abdulselam ANİS MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ abdulselam@karanfilgroup.com +90 532 651 66 09
Hatem AL KOUR
Hatem AL KOUR MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ hatem@karanfilgroup.com +90 531 726 05 05
Yaşar DOĞAN
Yaşar DOĞAN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ yasar@karanfilgroup.com +90 536 075 19 23
M. Wecih HİLALİ
M. Wecih HİLALİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ vecih@karanfilgroup.com
Erkan DOĞAN
Erkan DOĞAN SUPERVİSOR erkan@karanfilgroup.com

GEMİ DEPO

Ali EROĞLU
Ali EROĞLU GEMİ DEPO MÜDÜRÜ ali@karanfilgroup.com +90 535 481 26 05
Caner ALTINTAŞ
Caner ALTINTAŞ GEMİ DEPO SEVKİYAT
Abdullah İBRAHİM
Abdullah İBRAHİM GEMİ DEPO PAKETLEME
Mahmut HÜSEYİN
Mahmut HÜSEYİN GEMİ DEPO PAKETLEME
Lokman YILDIRIM
Lokman YILDIRIM GEMİ DEPO SEVKİYAT
Zafer KANAT
Zafer KANAT GEMİ DEPO PAKETLEME
Gökhan DEMİR
Gökhan DEMİR GEMİ DEPO PAKETLEME
Fuat ERDEM
Fuat ERDEM GEMİ DEPO PAKETLEME
M.Şirin DOĞAN
M.Şirin DOĞAN GEMİ DEPO PAKETLEME
Feremez ARI
Feremez ARI GEMİ DEPO PAKETLEME
Şirin CEBER
Şirin CEBER GEMİ DEPO PAKETLEME
Yılmaz GÜRBÜZ
Yılmaz GÜRBÜZ GEMİ DEPO ÜRÜN TESLİM

UÇAK DEPO

Ahmet ÖLMEZ
Ahmet ÖLMEZ UÇAK DEPO MÜDÜRÜ ahmet@karanfilgroup.com +90 536 075 19 13
Abdurrahim ATASEVEN
Abdurrahim ATASEVEN UÇAK DEPO PAKETLEME
Fatih ÖLMEZ
Fatih ÖLMEZ UÇAK DEPO PAKETLEME
Mehmet Nur KILINÇ
Mehmet Nur KILINÇ UÇAK DEPO PAKETLEME
Abdulsamet SEZGİN
Abdulsamet SEZGİN UÇAK DEPO PAKETLEME
Yılmaz AK
Yılmaz AK UÇAK DEPO PAKETLEME
Faruk BİLGİÇ
Faruk BİLGİÇ UÇAK DEPO PAKETLEME
Ahmet TOPRAK
Ahmet TOPRAK UÇAK DEPO PAKETLEME

FİNANS

İHRACAT

Ömer ELPE
Ömer ELPE İHRACAT MÜDÜRÜ omer@karanfilgroup.com +90 536 075 19 21
Eda ACAR
Eda ACAR İHRACAT İŞLEMLERİ eda@karanfilgroup.com
Ramazan DAMARHAN
Ramazan DAMARHAN İHRACAT İŞLEMLERİ ramazan@karanfilgroup.com
Serkan YÜKSEL
Serkan YÜKSEL İHRACAT İŞLEMLERİ serkan@karanfilgroup.com

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAM

Halime KARANFİL
Halime KARANFİL GRAFİK TASARIMCI halime@karanfilgroup.com

SOSYAL MEDYA

TUĞBA HACIHALİLOĞLU
TUĞBA HACIHALİLOĞLU REKLAM ve HALKLA İLİŞKİLER tugba@karanfilgroup.com +90 535 458 82 55

KAT GÖREVLİSİ

Haluk DEVECİ
Haluk DEVECİ YARDIMCI PERSONEL MÜDÜRÜ
Abdurrahman YILDIZ
Abdurrahman YILDIZ KAT GÖREVLİSİ
Nuriye SARI
Nuriye SARI KAT GÖREVLİSİ
Şehmus SEZGİN
Şehmus SEZGİN KAT GÖREVLİSİ